Nädala horoskoop – 1.-7. juuli 2019

JÄÄR
Keegi võib näida sihilikult pahatahtlik, ja võib-olla ongi, aga sa pead endalt küsima, kas miski, mida tegid või ütlesid, võis ta sinu vastu pöörata. Kui nii, siis pole veel hilja vabandada.

SÕNN
Ükskõik kui rahutukstegevad praegu toimuvad muutused võivad olla, sisenda endale, et pikas perspektiivis on sul neist kasu. Su elu kulgeb täpselt õiges suunas. Sa ei pea mitte midagi muutma.

KAKSIKUD
Kõik on võimalik – tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?

VÄHK
Näib, et oled teinud vale otsuse ja ainus, mida teha saad, on vabandada. Kui su vabandus on siiras, siis teised andestavad sulle ja saate koos edasi liikuda. Aga kui su vabandus on vastumeelne, siis jäädakse su peale vimma pidama.


LÕVI
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid – kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.

NEITSI
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!

KAALUD
On oluline nääklemistest üle saada. See võib tunduda raske, arvestades kui haprad teatud suhted viimasel ajal on olnud, aga see on kergem kui ette kujutad. Nii et kujuta ette ja tee seda.

SKORPION
Kui keegi tahab viriseda ja märatseda ning tüütus olla, siis lase tal seda teha. Tõenäoliselt loodab ta, et sa reageerid üle. Ära luba talle seda rahuldust. Kohtle teda teenitud põlgusega – eira teda täielikult.


AMBUR
Ära peida ennast tuppa – mine välja ja näita kõigile, kes on staar. Sa oled sündinud šõud tegema, olema suurem kui elu ise, nii et miks sa kardina tagant piilud?

KALJUKITS
Anna teistele teada, milline on su taluvuspiir ja mis juhtub kui nad sind liiga palju õrritavad. On aegu, mil olla taktitundeline, kuid mitte praegu – ole vapper ja kui pead seda vajalikuks, siis isegi pisut jõhker.

VEEVALAJA
Näib, et oled praegu asjadest rohkem huvitatud kui inimestest. Selles pole midagi halba, aga hoolitse, et materiaalsed ihad su suhteid ära ei rikuks. Lõpuks on oluline ainult armastus.

KALAD
Ära põlga ideed lihtsalt sellepärast, et see tundub ebapraktiline. Praegu võib see nii paista, aga mõne päeva pärast näed seda teistsuguses valguses ja taipad, et kui midagi väga tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks.