Nädala horoskoop – 1.-7. jaanuar 2024

VÄHK
Hoolitse, et sa liiga sügavuti minnes oma perspektiivitunnet ei kaotaks. Pead tegema teadliku otsuse oma tegevust kõrvalt vaadata ja suuremat pilti näha – see on alati olemas, kui tead, kuidas vaadata.

JÄÄR
Rutiini langenud suhte saab jälle särtsakaks muuta, aga seda ei juhtu kui jätkad tagasi vaatamist. Kui lepid sellega, et olnut tagasi ei saa, siis saad alustada veelgi parema tuleviku loomisega.

SÕNN
Praegu avanevad sulle mitmed võimalused, aga need on palju lõbusamad, kui sa oma pere ja sõbrad kaasa kutsud. Jälgi, et teeksid oma lähedaste heaks sama, mida iseenda heaks.

KAKSIKUD
Su mõistus on praegu erakordselt aktiivne ja see on hea, aga kirjuta kindlasti kõik mõttevälgatused üles, muidu võid need õhtuks unustada. Kanna kogu aeg pastakat ja märkmikku kaasas.


LÕVI
Sul paistab olevat impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head… või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse – nagu sulle meeldib – aga tead, kuidas nendega hakkama saada.

NEITSI
Ära raiska aega lobisemisega sellest, mida kavatsed teha – lihtsalt mine ja tee seda. Sa peaksid sihtima kõrgemale kui ei kunagi varem. Miski pole sulle kättesaamatu. Miski pole võimatu. Kui midagi piisavalt tahad, siis teed nii, et see toimuks.

KAALUD
Te paistate läbivat üht neist etappidest, kus pöörate tähelepanu iseendale. Selles ei ole midagi halba, kuid ärge unustage, et teil on kohustusi ka muu maailma ees. Liiga palju eneseanalüüsi võib olla kulukas (ja igav).

AMBUR
Sa ei pruugi teatud isikuga ühel meelel olla, aga kui pingutad, siis jõuad kompromissile, mis rahuldab teid mõlemat. On täiesti võimalik olla mõnel alal liitlased ja mõnel teisel konkurendid, kuigi sõpradeks ei saa te kunagi.

KALJUKITS
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul ole oma soovidega ettevaatlik, sest tõenäoliselt need täituvad. Miks see halb on? Sest kaasnev vastutus võib suure osa lõbust ära võtta. Ütle midagi ainult siis, kui seda tõsiselt mõtled.

VEEVALAJA
Kui olete rahul oma karjääri kulgemisega, siis ärge midagi muutke. Kui te siiski arvate, et peaksite oma võimete juures rohkem teenima ja karjääriredelil palju kiiremini edasi liikuma, siis tehke selle jaoks midagi – nüüd!

SKORPION
Sa võid arvata, et ei sobi teatud tööle või ametikohale, aga see pole oluline. Loeb ainult see, et sul oleks vaprust ja enesekindlust millegi uuega tegelema hakata. Töö käigus õpid.

KALAD
Tundub, et paljud inimesed annavad teile hetkel nõu, kuid kui te olete tark, siis ei võta te arvesse sõnagi sellest. Ainult teie teate, mida te vajate, nii et ainult teie olete sobiv isik andma juhiseid. Tehke, mida teie sisemine hääl teile ütleb.