Nädala horoskoop – 1.-7. august 2022

JÄÄR
Leia oma tihedas graafikus aega, et maha istuda ning mõelda, millega tegeled ja kuhu sellega jõuad. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige su karjääri kohta. Kas tegeled sellega, millest unistasid?

SÕNN
Mida ühiskond oluliseks peab ja mida su sisehääl sulle ütleb, on tõenäoliselt kaks täiesti erinevat asja. Pole vahet kui kõrge kvalifikatsiooniga mõned inimesed võivad olla, sa ei tohiks kunagi talitada oma sisetunde vastaselt.

KAKSIKUD
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul saavutad rohkem kui vabaned harjumusest püüda kõike üksi teha. Teistega koos töötamine pole alati lõbus, aga selleks, et asjad tehtud saaks, pole vaja, et need inimesed sulle meeldiks.

VÄHK
Sa võid olla rahuliku loomuga, kuid aeg-ajalt lähed teise äärmusesse ja ütled asju, mis šokeerivad ümbritsevaid – täna on üks neist päevadest. Lühidalt: sul on virisemisest ja kriitikast kõrini, on aeg vastu hakata.


LÕVI
Ära klammerdu ideede külge, mille parim enne on ammu möödas. Praegu võivad need selle head tunduda, aga hiljem hoiavad sind tagasi kogemast kõiki uusi asju, mida elu pakub. Aeg ei seisa kunagi paigal ja ka sina ei peaks seda tegema.

NEITSI
Kui keegi ütleb, et peaksid oma pühendumust talle tõestama, siis ehk peaksid oma suhte üle järele mõtlema. Sinu arvates olete võrdsed partnerid. Kui ta ei suuda sellega leppida, siis on aeg hüvasti jätta.

KAALUD
Järgmise paari päeva jooksul ära aja asju keeruliseks ja ära lase oma emotsioonidel võimust võtta. Teised võivad ringi tormata nagu maailma lõpp oleks lähedal, aga sina jää rahulikuks ja säilita täielik enesekontroll.

SKORPION
Kui keegi teile abi palub, siis teete kõik selleks, et neid aidata. Kuid ärge minge nii kaugele, et kulutate kogu oma aja ja energia nende probleemidele ja jätate enda omad unarusse. Ja olge oma kulutuste suhtes tähelepanelik.


AMBUR
Te võite olla praegu oma ajakavast maha jäänud, kuid ärge muretsege. Siiski peaksite hetkel püüdma oma energiat säilitada, kuna alates järgmise nädala algusest hakkate töötama rohkem, kui kunagi varem.

KALJUKITS
Su mõistus ja süda teevad praegu head koostööd. Kuid kahjuks on mõned inimesed, kellega pead kokku puutuma, nii suures segaduses, et nende su ellu kuulumine muutub riskiks. Nii et vabane neist. Ole halastamatu.

VEEVALAJA
Milleks ainult unistada elust, kus pere- ja rahamured ei mängi rolli, kui väikese pingutuse abil saad selle tegelikkuseks muuta? Aitab mõtlemisest, sel nädalal hakka tegutsema! Tulevik on su enda teha.

KALAD
Kui tahad maailmale midagi öelda, midagi, mida see peaks teadma, karju seda nii kõvasti kui suudad. Sul on alati olnud suur ego ja nüüd on sul sellega sobiv hääl. Tee kõik selleks, et sind kuuldaks.