Nädala horoskoop – 1.-7. aprill 2019

Tasuta nädala horoskoop ilmub kord nädalas, esmaspäeviti.

JÄÄR
See peaks olema teie jaoks nauditav aeg, kuid kui olete oma kohustuste täitmise unarusse jätnud, siis võite otsustada jätta lõbustused vahele, et oma töökohustustele järele jõuda. Lubage endale siiski vahest puhkepause, et oma patareisid laadida.

SÕNN
Ükskõik kui väga te ka ei sooviks vältida igasuguseid ebameeldivusi, ei tohiks te seda teha oma enesehinnangu arvelt. Kui te näitate märke nõrkusest, siis ainuke asi, milles võite kindel olla on see, et keegi kasutab seda ära.

KAKSIKUD
Teie lähedased ei jäta teile kahe või kolme päeva jooksul mingeid kahtluseid, te teate, mida nad mõtlevad ja tunnevad. Hea uudis on see, et see, mida nemad soovivad, on tõenäoliselt ka see, mida soovite teie, nii et see võib osutuda meeldejäävaks nädalaks!

VÄHK
See, et miski on värske või moekas ei tähenda, et see on hea. Pidage seda meeles ja kui seisate silmitsi valikuga millegi vana ja igava või millegi uue ja põneva vahel, siis valige pigem vana ja igav.

LÕVI
Ei ole eales nii, et keegi saab midagi tasuta ja kui te seda praegu ei usu, siis hakkate seda päeva lõpuks uskuma. Kui te kaotate midagi väärtuslikku, siis aktsepteerige seda kui hinda, mida pidite selle olulise õppetunni eest maksma.

NEITSI
Võimalik, et on parem anda, kui vastu võtta, aga mõnikord imestate, miks paistab, et teie üksnes annate, samal ajal kui teised üksnes võtavad. Ärge sellepärast muretsege: mõne päeva jooksul saab teie lahkus tasutud.


KAALUD
Mida enam te otsite lahendust mingile probleemile, seda kindlam on tunne, et te ei suuda seda leida. Võib-olla üritate liiga pingsalt. Ehk peaksite mõnda aega millelegi muule keskenduma. Vastus saabub õigel ajal.

SKORPION
Teil võivad olla millegi suhtes tugevad veendumused ja teil on igati õigus neid väljendada, kuid peate aru saama, et kõik ei nõustu teiega. Püüdke mitte vihaseks saada, kui teised keelduvad asju teie moodi nägemast. See ei ole nii oluline.

AMBUR
Mõnda asja võite hoomata juba kaugelt, kuid teisi asju ei mõista te enne, kui seisate ise nendega vastamisi. Te ei ole ainus, kes päeva jooksul midagi nii olulist näeb, nii et ärge tehke sellest suurt numbrit.

KALJUKITS
Teil pole mõtet varjata oma tundeid, sest teised saavad ikkagi aru, et teil on valus. Kuid nad ei mõista, miks teil valus on. Kui te vajate abi – ja see nii on -, siis peaksite nendega aus olema.

VEEVALAJA
Mida enam teile korrutatakse, et te midagi ei saa, seda kindlam on, et seate selle omale eesmärgiks – mis võib olla lõbus, kuid võib viia ka olukordadeni, mis ei aita teid elus kuidagi edasi. Ärge laske oma soovidel kontrolli alt väljuda ja muutuda kinnisideedeks.

KALAD
Te olete oma tegelike võimaluste suhtes liiga pessimistlik. Kõikidesse asjadesse on kätketud looduslikud tõusud ja mõõnad ning kui asutegi hetkel kõvera suhtes allpool, siis olete nädala lõpuks kindlasti jälle tõusuteel.