Horoskoop 2022 – mida toob uus aasta?

Tasuta suur 2022. aasta horoskoop

Jälle saab üks hull aasta läbi ja algab 2022. aasta. Heidame koos pilgu tulevikku ja vaatame, mida põnevat meile uus aasta toob. Planeedid ennustavad üsna rahulikku 2022. aastat, justkui laseksid meil pandeemia poolt põhjustatud 2021. aasta ebameeldivate sündmuste möllust taastuda. Paljud meist loevad iga päev horoskoopi, teada saamaks, mida tähtedel meie jaoks järgmisteks päevadeks varuks on, kuid igaüks meist tahaks teada, mida toob meile uus aasta.

Aasta horoskoop 2022 paljastab iga sodiaagimärgi jaoks palju üllatusi, maailmamajandus taastub ja kõigi tervis saab olema parem, arvestades, et veedame looduses rohkem aega kui eelmisel aastal. Järgmisel aastal on mõnel sodiaagimärgil rohkem õnne kui teisel. Peaaegu kõigil märkidel on rikkalik aasta, täis paljusid sündmusi, kuid suurte jõupingutustega saavutatud finantsstabiilsust rõhutav. Mida toob aasta 2022? Vaata järgi!


Vali oma tähtkuju:

♌ LÕVI – horoskoop 2022. aastaks

Lõvid on helded ja avatud meelega. Nad hoolivad oma sõpradest ja perest. Neil on domineeriv olemus koos oskusega kõiki kaasa haarata. See omaduste kombinatsioon muudab nad tõelisteks juhtideks. Nad võivad olla egoistlikud ja kamandavad. Nad kipuvad kergesti endast välja minema. Nad on avatud ja lahked ning armastavad väga suurejoonelisust ja luksust. Lõvid võivad olla head sõbrad, kuid nad pöörduvad nende vastu, keda nad ei usalda.

tähtkuju lõvi

Rahaga on lõvi niivõrd kokkuhoidlik, et näib mõnikord koguni ihnuskoina. Rahaga peab algaval aastal hoolikalt ja kokkuhoidlikult ümber käima. Loomult ahnena ei keeldu ta kunagi tasuta “lõunast” ega priipääsmest üritusele.

Lõvi on kahtlemata väga andekas, ent mõnikord ei oska ta oma võimeid ära kasutada, Ta kipub korraga liiga palju ette võtma ning üheaegselt kõigist võimalustest kinni haarama. Vähem kiirustades võiks märksa suuremat edu saavutada.


Kõige olulisem on talle perekond, kellele pühendab oma jäägitu hoolitsuse. Teda armastatakse ning ta tuleb hästi toime lastega. Kodu on lõvi väga tähtis ja ta suhtub sellesse kui oma pühamusse.

Töist edu on oodata aasta läbi. Need, kel töökoht olemas, peaksid oma ametit võimalikult hästi tundma õppima ning samas laiendama oma kogemustepagasit. 2022. aasta saavutused kuluvad ära ka lõvi järgmisel aastal.

Lõvi lausa pakatab energiast ja talle on iseloomulikud vankumatu tahtejõud ja hea mälu. Korrapärane treening, tasakaalustatud toitumiskava ja elustiil tagavad hea enesetunde. Vajaduse korral tasuks mitte karta nõu pidamist arsti või spetsialistiga.

Suhted teistega tähendavad talle palju ning 2022. aastal on tal oodata nii uusi sõprussuhteid kui ka sügavaid romantilisi tundeid. Ta on aus ja usaldusväärne ega anna iial tühje lubadusi. Tekkinud armusuhted arenevad kiirelt.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: vähk, neitsi, kalad
 • Kehv: skorpion, kaalud, jäär

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: näe vaeva, ent oska ka tulemusi nautida. Hoolitse selle eest, et sinu elus oleks piisavalt tasakaalu. Kuigi sul on rohkesti pakilisi ettevõtmisi, leia aeg-ajalt mõni vaba hetke ja naudi kõike seda, mille nimel sa nii kõvasti rüganud oled.

Loe rohkem edasi: tähtkuju lõvi iseloomustus | lõvi naine | lõvi mees

Jaga lõvi 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♓ KALAD – horoskoop 2022. aastaks

Kalade tähtkujus sündinud inimesed on tundlikud ja kaastundlikud. Nad on lahked ja abivalmid. Nad teevad lähedaste aitamiseks endast kõik oleneva. See teeb neist suurepärased sõbrad. Teiste arvamused võivad neid hõlpsasti mõjutada ja nad võivad kergelt hoogu sattuda. Nad pole eriti sihikindlad ega julged. Sageli on nad mõtlemises ja käitumises ebamäärased. Kuid nende idealism eristab neid teistest.

tähtkuju kalad

Rahaasjus ei saa 2022. aastal enesele hooletust lubada. Mitmed eesmärgid eeldavad suuri kulutusi, mistõttu ei tohiks tarbetult riskida. Samuti ei tohi paigutada raha korralikult läbimõtlemata ettevõtmistesse.

Kalad leiavad mitmeid võimalusi oma leidlikkuse ja annete rakendamiseks. Naudib selle tulemusena igati teenitud, kuigi mõnikord pisut hiljem ilmnevat edu. Pingete tekkimise korral ei tohiks ta neid enesesse matta ega liigselt ärrituda.


Pereelus ootavad kalasid tegusad ajad ja kuigi kiire elutempo ei ole talle just meeltmööda, on nii mõndagi nautimisväärset, kaasaarvatud perekondlikud koosviibimised (kokkutulekud, juubelid). Tema armastus ja hoolivus on pereliikmetele hindamatuks toeks. Kodus remonti tehes tuleks arvestada piisava ajakuluga.

Kaladel tuleks vaid järele mõelda, millist tööd ta teha soovib, ning siis pisut ringi vaadata. Nii võib ta jõuda mõne ideaalselt sobiva kohani või avastada midagi, millega ta arvestanud ei ole, ent millel kahtlemata on perspektiivi.

Kõigist õnnestumistest hoolimata võivad kalad end aeg-ajalt pisut väsinuna tunda, eriti kui ta ei saa piisavalt magada või peab tohutu töökoormusega rinda pistma. Niisugustel puhkudel on elukaaslase ja heade sõprade abi ja nõuanded teretulnud. Kiiretel ja pingelistel aegadel tuleb sellest lihtsalt juttu teha.

Suurt rõhku paneb ta kaaslastega läbisaamisele ning südameasjad mängivad tema elus tähtsat rolli. Hiljuti mõningaid pettumusi üle elama pidanud või end üksildaselt tundvad kalad loovad uusi sõprussuhteid ja võivad ka sügavalt armuda.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kaalud, neitsi, sõnn
 • Kehv: jäär, kaljukits, vähk

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: mida rohkem praegu pingutad, seda suuremat kasu tulevikus lõikad. Positiivse ja innuka ellusuhtumisega on paljugi võimalik. Praegused saavutused on tulevikus kuldaväärt. Ära jäta ühtki võimalust kasutamata. Kasuta oma ideid.

Loe rohkem edasi: tähtkuju kalad iseloomustus | kalad naine | kalad mees

Jaga kalade 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♒ VEEVALAJA – horoskoop 2022. aastaks

Veevalaja tähtkuju all sündinud inimestel on silmapaistev intelligentsus ja hea huumorimeel. Nad on lojaalsed ja ausad sõbrad. Nad on originaalsete mõtete ja tegudega iseseisvad mõtlejad. Nad võivad tunduda ükskõiksed ja vähem emotsionaalsed, kuid see on sellepärast, et nende mõtted juhivad nende tähelepanu kõrvale. Teistel võib olla Veevalajate mõistmisega raskusi.

tähtkuju veevalaja

Rahaasjus eeldab 2022. aasta kokkuhoidlikku ja hoolikat kulutamist. Leidlik veevalaja suudab ka väheste vahenditega palju korda saata. Väljaminekutel tuleb siiski silma peal hoida ning tarbetuid riske ja kulutusi vältida.

Uus aasta on üsna mitmes mõttes võimaluste aasta. Veevalaja peaks tooma oma ellu rohkem tasakaalu ja leidma enam aega iseenda jaoks. Pidevas tegutseme tuhinas võib juhtuda, et tema hobid ja harrastused jäävad tagaplaanile.


Ta saab kõigiga hästi läbi. Kodusel pinnal kui ka seltskondlikus ringis osatakse tema nõuandeid väärtuslikult hinnata. Nendega, kes talle vastukarva on, võib ta vägagi teravalt käituda. Veevalaja armastab oma perekonda ja see on talle ülimalt tähtis.

Veevalaja otsib turvalist, rahulikku ja stabiilset töökeskkonda ega tõtta otsese vajaduse puudumisel muudatusi tegema. Üksi töötamise asemel tegutseb ta meelsasti hulgakesi ning vajab kaaslaste toetust.

Arstiga või toitumisspetsialistiga konsulteerides leiab veevalaja kindlasti parima viisi, kuidas end kehaliselt vormis hoida ja tervislikult elada. Tervisele tasuks algaval aastal tõeliselt erilist tähelepanu pöörata. Liikumine on tervis.

Suhted teistega on talle ülimalt tähtsad. Veevalajale meeldib kõigiga hästi läbi saada, ent ta võib kriitika suhtes ülitundlikuks osutuda ning ebameeldivuste korral püüab ta kiiresti peitu pugeda. Ole valmis eluga edasi minema, rohkem väljas käima ja endale uusi tutvusi võimaldama.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: neitsi, kaljukits, kaksikud
 • Kehv: jäär, kalad, skorpion

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: pane paika esmatähtsad ülesanded ja pea oma plaanidest kinni. Kui korraga liiga palju ette võtad, lähen sul raskeks ja ka tulemused pole just meeliülendavad. Keerulisel ajal palu lähedastelt abi. Kasuta oma aega otstarbekalt.

Loe rohkem edasi: tähtkuju veevalaja iseloomustus | veevalaja naine | veevalaja mees

Jaga veevalaja 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♊ KAKSIKUD – horoskoop 2022. aastaks

Selle tähtkujumärgi alla kuuluvad inimesed on mitmekülgsed ja arukad. Suhtlemisel on nad spontaansed. Nad jätavad intelligentse inimese mulje. Nende armastus elu vastu ilmneb nende eluviisist! Kuid nad kipuvad teatud küsimustes liiga palju muretsema ja ei suuda oma stressi maandada. Mõnikord on Kaksikutel, keda nende märk tugevalt mõjutab, raskusi otsuste tegemisega, kuid nad kujundavad oma arvamusi kiirelt ja mõnikord vaatavad elule pealiskaudselt.

tähtkuju kaksikud

Rahaasjus seisab kaksikutel ees suurepärane aasta, kuigi väljaminekuid ei tohiks üle pea kasvada. Mõningane säästmine aitab tulevikus puudujääkide tekkimist vältida. Tähelepanelikkus ei ole kunagi liiast. Rahaga seoses on nii taipu kui ka õnne.

Kaksikud ei tohiks ära öelda ühestki võimalusest end pisut täiendada. Ajaga kaasas käies suudab ta oma ülesandeid märksa edukamalt täita, rääkimata sellest, et õpitu avab tulevikus tunduvalt avaramad väljavaated.


Kolimine ja igasugused koduga seotud muudatused võivad küll pingeid tekitada, ent lõppkokkuvõttes jäävad kaksikud saavutatuga igati rahule. Kodus on ta lähedastele väga tähtis tegelane, kuna oskab neid igati toetada ja julgustada.

Neile kaksikutel, kes otsivad uut töökohta või oma praegust ametit liialt üksluiseks peavad, pakub 2022. aasta samuti põnevaid võimalusi. Oma soovidele vastavat kohta otsides laiavad paljud võimaluse end teostada. Uus töökoht ei pruugi küll täielikult nende võimetele vastata, ent saadud kogemustest on tulevikus palju kasu.

Kaksikud peaksid mõtlema oma tervisele ning istuva eluviisi korral võimaldama enesele ka küllaldast liikumist. Järjekindel treening ja tasakaalustatud toitumine tekitavad hea enesetunde ning on suurepäraseks vastupidavuse- ja energiaallikaks.

Kaksikute elurõõm on nakatav ning 2022. aastal on neile varuks hulganisti meeldejäävaid hetki. Ta on väga suhtlemisaldis ning tunneb siirast huvi teiste heaolu ja käekäigu vastu. Tema arvamust ja nõuandeid osatakse hinnata.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kalad, lõvi, sõnn
 • Kehv: skorpion, ambur, veevalaja

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: sea enesele eesmärgid ja asu neid täitma! Kui aega otstarbekalt kasutad, võid enesega rahule jääda. Leia oma huvidele, mõtetele ja tugevatele külgedele sobiv rakendust. Nii kindlustad enesele kasuliku ja meeldiva aasta.

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaksikud iseloomustus | kaksikud naine | kaksikud mees

Jaga kaksikute 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♏ SKORPION – horoskoop 2022. aastaks

Skorpionid on kirglikud ja magneetilised isiksused. Nad on oma arvamuses jõulised. Nad mõtlevad ja väljendavad end selgelt. Oma omandihimulise olemuse tõttu muutuvad nad üsna kergesti armukadedateks. Nad on nutikad ja julged. Nad võivad olla kibestunud ja neil võib olla kinnisideid. Nad soovivad pahategijatele kätte maksta. Skorpionitega suhtlejad peaksid olema ettevaatlikud.

tähtkuju skorpion

Rahaasju peaks ettevaatlik olema ning kõikvõimalikke riske, kaasa arvatud kiiret rikastumist tõotavaid ettevõtmisi, hoolega vältima. Skorpion peab säilitama oma tavapärase hoolikuse ja täpsuse ning kontrollima üle kõik kahtlustäratavad olukorrad.

Skorpionil avaneb võimalus oma teadmisi ja oskusi paremini ära kasutada, ent sellegipoolest peaks ta enesele selgeks tegema, mil viisil ta oma karjääri edendada soovib, ning tegutsema asuma.


Hea läbisaamine sugulaste ja sõpradega on ääretult tähtis. 2022. aasta võimaldab tal nii perekeskset kui ka seltskondlikust elust rõõmu tunda. Perekeskselt võib ette tulla mõningaid probleeme aga siin tuleks mõistvalt käituda ja valmis olema aruteludeks. Liigne kangekaelsus võib suhetele kergesti saatuslikuks saada.

Ametialaselt on oodata stabiilset aastat, mille jooksul skorpionil tuleks keskenduda tuttavatele valdkondadele, kasutades samas ära täiendusvõimalusi ning omandada uus kogemusi. Terased ja ettevõtlikud ei saa võimaluste puudumise üle kurta.

Kogu sigina-sagina keskel ei tohiks skorpion aga omaenese heaolule selga pöörata. Kui ta ei saa küllaldaselt koormust treeninguga, peaks ta pisut rohkem jalutama või jalgrattaga võitma. Samuti oleks kasulik kiirtoit veidi tervislikuma vastu vahetada.

Kuigi skorpion kipub olema suhteliselt enesesse tõmbunud ja hoiab oma mõtteid enda teada, ootab teda eest paljud nauditavad seltskondlikud üritused. Paljud vallalised skorpionid kohtavad oma tulevast elukaaslast.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: ambur, veevalaja, vähk
 • Kehv: lõvi, kaljukits, kalad

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: tee seda, mida tõesti teha ihkad. Eesmärgipärastele ettevõtmistele kulutatud aeg on tõelise rahulolu allikas. Kui lähedased sind abistavad ja toetavad, sulle kaasa elavad, jõuad rohkem. Tunne oma edusammudest rõõmu!

Loe rohkem edasi: tähtkuju skorpion iseloomustus | skorpion naine | skorpion mees

Jaga skorpioni 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♎ KAALUD – horoskoop 2022. aastaks

Kaalud on romantilised ja rahulikud. Nad on oma olemuselt tasakaalukad ja oskavad igal juhul rahulikuks jääda. Vahel on neil end raske väljendada. Ehkki nad paistavad eemalviibivad, on nad endale kallite inimestega seotud. Nad kipuvad teiste vaadetest mõjutatavad olema. See muudab nad otsustamatuteks. Peale nende vigade on nad üldiselt mõistlikud ja tähelepanelikud.

tähtkuju kaalud

Otstarbekas oleks oma kulutusi jälgida ja veenduda, et need lubatust kõrgemale ei kerkiks. 2022. aasta ei soosi hetketujude ajel pillamist. Ning kui kaalud on juhtumisi ülemäära suuri summasid tuulde loopinud, peaks ta kiiresti mõtlema, kuidas sellest seisust välja tulla.

Kaaludel ootab ees meeldiv aasta. Ehkki tegelik edu ei pruugi olla just silmatorkav, jääb tal tavapärase tormamise asemel küllaldaselt aega teda huvitavate asjade jaoks. See on kokkuvõtete tegemise, hinnangute andmise ja tulemustest rõõmu tundmise aasta.


Hoolimata kiirest kodusest elust leiab ta aega oma pereliikmete toetamiseks ja ühisteks ettevõtmisteks. Võimaldades seega perele palju meeldejäävaid hetki. 2022. aasta ühine perepuhkus jääb kõigile kindlasti kauaks meelde, eriti lastele.

Tööd otsivad kaalud leiavad laiemalt ringi vaadates midagi põnevat, mis rikastab neid täiesti uue elukogemuse võrra ning annab nende väljavaadeteke hoopis uue suuna. Esmapilgul tagasihoidlikuna näiv 2022. aasta võib tõepoolest ootamatu pöörde võtta.

Ei tohiks unustada ära tervist. Peaks tähelepanu pöörama kehalisele treeningule ja tervislikele toitumisviisidele. Sedavõrd teguderohkel aastal nõuab heas vormis püsimine järjekindlat enese eest hoolitsemist.

Suhtetasandil on oodata vaikset, ent meeldivat aastat. Nii mõnedki kaalud võivad kohata kedagi, kes järgmisel aastal nende elus üsnagi tähtsat rolli mängib, olgu siis lähedase sõbrana või töökohaga seotult.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kaksikud, ambur, lõvi
 • Kehv: neitsi, skorpion, kaljukits

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: planeeri oma aega. Veeda aega nende seltsis, kes on sulle kallid. Jaga oma ideid ja kavatsusi teistega. Tähelepanu, mida pöörad suhetele isiklikus elus, tasub end nüüd kindlasti ära. Hoolitse oma tervise eest. Ära kaota pead!

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaalud iseloomustus | kaalud naine | kaalud mees

Jaga kaalude 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♋ VÄHK – horoskoop 2022. aastaks

Selle sodiaagimärgi all sündinud inimesed on sentimentaalsed. Vähk on armastav ja hooliv loomus. Nad on oma tegevuses ettevaatlikud. Nad on oma lähedaste suhtes väga kaitsvad. See teeb neist suurepärased ja hoolivad vanemad. Vähid suhtuvad oma ellu sageli fantaasiarikkalt ja kunstipäraselt. Nende meeleolu varieerub ja nende liiga emotsionaalset olemust tuleb kontrollida. Üldiselt on nad kaastundlikud ja head inimesed.

tähtkuju vähk

Mida paremini vähk oma rahaasjadega toime tuleb, seda enam ta võidab. Rahaasju kontrolli all hoides teeb ta enesele suure teene. Hoolika suhtumise korral võib vähk lugeda 2022. aasta majanduslikult kordaläinuks.

Kõigil vähkidel tuleks aru pidada, millisena nad oma tulevikku näha soovivad. Kui selleks on vaja õppida midagi uut, minna koolitustele või end mingil muul moel täiendada. Seeläbi parandab vähk märgatavalt oma väljavaateid ning avastab ka uusi võimalusi.


Vähk hindab kõrgelt peresuhteid. Rohketest askeldustest hoolimata on tal 2022. aastal oodata mitmeid südantsoojendavaid hetki. Ta naudib kallite inimestega koos veedetud aega. Perekond hoiab tugevalt kokku.

Pole oluline, kas vähk on oma ametiga ülimalt rahul, igatseb praegusest vaheldusrikkamat töökohta. Edusammud võtavad küll aega ning nõuavad vähi püsivust ja järjekindlust. 2022. aastal ei maksa kiiret tähelendu oodata. Samas, saavutusi ei tohi alahinnata. Kõik, mis vähegi tegemist väärt, on väärt hästi tegemist.

Hooletus võib endaga kaasa tuua mitmeid füüsilisi ebamugavusi, nagu näiteks venitused ja lihaspinge. Raskete tööde juures tuleb olla ettevaatlik, end hoida ning võimaluse korral lubada teistel end aidata.

Neid vähke, kes on end kindlale suhtele pühendunud, ootab ees tähendusrikas aasta. Naeru ja lõbusate hetkede kõrval tasuks siiski meeles pidada, et iga suhte aluseks on oskus anda ja oskus võtta.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: veevalaja, jäär, lõvi
 • Kehv: kaljukits, ambur, kaksikud

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: naudi oma lähedaste toetust ning mõtle tulevikule. Praegu ei ole aeg üksinda tegutsemiseks ja liigseks iseseisvumiseks. Nõnda võid mõne soodsa võimaluse hoopis mööda lasta. Suured võidud on suurte jõupingutuste tulemus.

Loe rohkem edasi: tähtkuju vähk iseloomustus | vähk naine | vähk mees

Jaga vähi 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♉ SÕNN – horoskoop 2022. aastaks

Sõnnid on romantikud. Nende armastus stiili ja ilu vastu ilmneb nende eluviisist. Nad on sooja südamega ja eelistavad turvalist elu. Sõpradena on nad usaldusväärsed ja abivalmid. Kuid nad võivad olla omandihimulised kõige suhtes, mis neil on. Sõnnid võivad olla isekad ja ahned. Kui nad suudavad neid kalduvusi kontrollida, saab Sõnnist hea kaaslane ja suurepärane sõber.

tähtkuju sõnn

Rahaasjus võib sõnn rõõmustada suurenenud sissetulekute üle, ning rahaga säästlikult ümber käes suudab ta oma üldist majanduslikku seisu tublisti parandada. Kasulik oleks mõningaid laene vähendada ja üht-teist tuleviku tarvis kõrvale panna.

Sõnn ei tohiks ka enese arendamist uranusse jätta. Huvitavad ja eesmärgipärased tegevused – õppimine, oskuste lihvimine ja praktiliste projektidega tegelemine – aitavad 2022. aastat veelgi nauditavamaks muuta. Nad võivad avastada endas varjatud andeid.


Uuel aastal on sõnnid äärmiselt perekesksed ja nõus oma lähedaste heaks tegema kõike. Eriti ustav on ta oma vanematele ja vanavanematele ning on ka ise hooliv ja armastav lapsevanem. Ta kannab hoolt, et kõigil neil millestki puudust ei oleks.

Tööasjus on oodata märkimisväärset edasiliikumist 2022. aasta pakub suurepäraseid võimalusi tööd otsivaile ja praeguse kohaga rahulolematuile sõnnile ning võib neid koguni märksa tasuvama eluvaldkonna juurde juhatada.

Sõnn ei tohiks algaval aastal ka oma tervist hooletusse jätta. Tundes, et ei liigu piisavalt või on üldiselt vormist väljas, peaks sõnn näiteks personaaltreeneri või toitumisnõustaja poole pöörduma.

Vallalised sõnnid peaksid algaval aastal silmad lahti hoidma, kuna ühest juhuslikust tutvusest võib paljugi välja kasvada. Üldiselt kipub oma tundeid enesele hoidma ehkki ise on teiste tegemistest huvitatud. Pikemajaline üksindus võib masendust tekitada.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kalad, lõvi, sõnn
 • Kehv: vähk, neitsi, ambur

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: Õpi aega planeerima ja keskendu oma prioriteetidele. Nõnda saavutad rohkem ja vabaned pingeist, mis sind vaevavad. Kui oma vaba aega hästi ja sihikindlalt ära kasutad, leiad rahuldust ja saad mitmetest ettevõtmistest palju kasu.

Loe rohkem edasi: tähtkuju sõnn iseloomustus | sõnn naine | sõnn mees

Jaga sõnni 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♐ AMBUR – horoskoop 2022. aastaks

Amburi tähtkuju all sündinud inimesed on intelligentsed ja filosoofilised. Amburid teavad, kuidas igasugust atmosfääri rõõmsamaks muuta. Nad on oma olemuselt lõbusad. Mõnikord sunnib nende liigne optimism neid hooletult käituma. Nende tujud ja kapriisid võivad olla häirivad, kuid tervikuna on nad intelligentsed ja hea huumorimeelega inimesed.

tähtkuju ambur

Rahaasjus võib ambur oodata lisasissetulekut ületundide või vabakutselise töö eest. Kõiki oste hoolikalt läbi mõeldes jääb ta omandatud esemetega ülimalt rahule ning võib mõne neist koguni arvestatust soodsamalt kätte saada. Võimaluse korral peaks üht-teist ka tuleviku tarvis kõrvale panna.

Elu kulgeb tõusu- ja mõõnaperioodidena. Oma oskusi ja iseloomuomadusi õigesti kasutades suudab ta teha edusamme ning olla õnnelik. Praegused edusammud sillutavad tee tulevikku. Igati soodsal aastal võib suurepäraseid pakkumisi tulla aasta läbi.


Järeleandmatus ja kangekaelsus tekitavad amburis vaid paksu verd ja rikuvad tema suhted teiste pereliikmetega. Lahkhelide tekkimiseks tuleks üles näidata mõningat paindlikkust. Leia aega kallite inimeste jaoks!

2022. aasta ei ole tööalaselt just kerge. Arvestada tuleb heidutavate väljakutsetega ning tulemuste saavutamine ei edene sugugi plaanipäraselt. Aasta õppetunnid annavad uusi kogemusi ja oskusi ning tagavad edu aga tulevikus – eriti 2022. aastal.

Ambur peaks kõiki abipakkumisi tõsiselt kaaluma. Niipea, kui ta tunneb vajadust abi või puhkuse järele, peaks ta sellest kohe teada andma. Ta võib olla küll kohusetundlik aga ka omaenese tervist ja heaolu ei tohiks tagaplaanile jätte.

Ambur peaks leidma aega suhtlemiseks ka väljaspool tutvusringkonda. Seltskondlikud üritused tooksid ellu vajaliku tasakaalu ning aitaksid tal töistest tegemiste kõrval lõõgastuda. Tema kaaslased peavad temast lugu ja on talle toeks.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kaalud, jäär, kaljukits
 • Kehv: lõvi, skorpion, kalad

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: ole aktiivne ja õpihimuline ning kuula neid, kelle nõuannetest võib tulevikus kasu olla. Kui toimetused kipuvad üle pea kasvama, ära unusta, et abi on käeulatuses. Heas vormis püsimiseks tee oma elus vajalikke muudatusi.

Loe rohkem edasi: tähtkuju ambur iseloomustus | ambur naine | ambur mees

Jaga amburi 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♈ JÄÄR – horoskoop 2022. aastaks

Jäära tähemärgi all sündinud inimesed on seiklushimulised. Nad on üldiselt sõltumatud ja julged. Ehkki neid võib pidada äkilisteks inimesteks, on nad sageli nutikad ja enesekindlad. Mõnel juhul on Jäärad kannatamatult. Nende impulsiivsus ja äkilisus võivad aga viia allakäiguni. Nendest nõrkustest jagu saades võivad nad elus edu saavutada, kuna nad on enesekindlad ja selgelt mõtlevad.

tähtkuju jäär

Rahaasjus üldiselt hoolikas jäär peaks ka sel aastal ettevaatuse säilitama. Väljaminekud võivad oodatust suuremaks kujuneda ning tähelepanematus ja viivitamine raha või maksudega seotud dokumentide juures võib end kurjasti kätte tasuda.

Jäär naudib ka isiklikku arengut. Kui ta soovib mõnda oskust või teadmist pisut edendada, peaks ta selleks algava aastal kindlasti aega leidma. Vajadusel raamatutesse kaevuma, kursustele minema või mõne mentori leidma. Oskuste arendamine ja ühteaegu meeldiv ja kasulik ettevõtmine.


Paljud jäärad on oma ametiga ülimalt rahul, ent need, kes otsivad tööd või soovivad end mõnel praegusest erineval alal teostada, võivad 2022. aastal huvipakkuvaid võimalusi avastada.

Tööd otsivad jäärad peaksid kõigist põnevatest võimalustest kinni haarama, isegi siis kui tegemist on millegi täitsa uuega. Kui asjad ei liigu tahtmist mööda, aitab püsivus ta peagi järele. 2022. aastal peaksid jäärad otsustama, mida nad soovivad, ning seda siis kindlameelselt täide viima asuma.

2022. aastal tuleks tervisele rohkem tähelepanu pöörama. Surve all töötades kipub jäär end pidevalt tagant sundima, ning tugevast kehalisest vormist hoolimata peaks ta võtma piisavalt aega puhkamiseks ja oma tegemiste tasakaalustamiseks.

Uute sõprussidemete loomine tooks nende ellu vürtsi juurde. Suhtlemisalti inimesena tunneb ta rõõmu erinevatest üritustest ja võimalustest teiste inimestega kohtuda. Kui leiab aega ka kolleegidega tööväliselt suhelda, võib kaaslastele muljet avaldada.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: kalad, lõvi, sõnn
 • Kehv: vähk, neitsi, ambur

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: koostöös saavutad palju ning tugevdad samal ajal ka sõprussidemeid. Hoolikus ja paindlikkus tagavad edu pikemaks ajaks. Ära jäta ühtki võimalus kasutamata ning ole seejuures valmis kohanema, õppima ning pühendumist üles näitama.

Loe rohkem edasi: tähtkuju jäär iseloomustus | jäär naine | jäär mees

Jaga jäära 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♑ KALJUKITS – horoskoop 2022. aastaks

Kaljukitse tähemärgi all sündinud inimesed on mõistlikud ja praktilised. Nende ambitsioonikas olemus ei lase neil kunagi alla anda. Nad on valvsad. Nad planeerivad enne mis tahes elumängu mängimist. Nad võivad tunduda sadistlike isiksustena, kes on oma uskumustes kinni ja on jäigad. Püsivus ja sallivus on nende parimad omadused. Nad võitlevad üldiselt kõigega, mis nende teele satub.

tähtkuju kaljukits

Kuigi kaljukits on võimeline teenima suuri summasid, on ta ühtaegu ka suur kulutaja ega kasuta oma raha mitte kõige otstarbekamalt. Lisaks on ta ääretult helde ning külvab oma sõbrad ja sugulased üle kalliste kingitustega. Ostukihku peaks taltsutama.

Üldiselt saadab õnn kaljukitse kõigis ettevõtmistes, ent kui asjad ei lähe tema tahtmist mööda, kulub tal masendusest ülesaamiseks kaua aega. Kui kaljukits võtaks vaevaks asjad korralikult läbi mõelda ja oleks tegutsedes veidi püsivam, saavutaks ta kahtlemata märksa enam.


Kaljukits ei salli silmaotsaski närvilist õhkkonda ning vihkab kiiret otsuste langetamist. Ta on aus ja julge ning tihtipeale teistele eeskujuks. Vahel võib tõeliselt üksikuna tunduda. Ta on oma perele ja sõpradele väga ustav.

Kui kaljukits annab endast parima, tagab ta enesele tulevikus märksa paremad väljavaated. Sisimas teab ta, et tänu oma lennukatele ideedele, ettevõtlikkusele ning särtsakale loomusele jõuab ta elus kaugele. 2022. aasta toob kaasa mõnegi ootamatu seiga.

Kaljukitsel on iseloomulik vajadus pärast suuremat või kestvamat jõupingutust puhata. Ta kulutab sedavõrd palju närve ja energiat, et ilma piisava ettevaatuseta võib ta lõpetada kõrge vererõhu ja närvihaigustega.

Suhtes teistega on kaljukits aus ja avameelne ning vihkab kõikvõimalikke valesid ja silmakirjalikkust. Väga otsekohesena ei vaevu iial oma arvamust varjama. Uute tutvuste varases staadiumis tasuks pöörata tähelepanu teineteiste mõistmisele ja tundmaõppimisele.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: sõnn, neitsi, jäär
 • Kehv: kaksikud, kaalud, kalad

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: positiivne mõtlemine ja järjekindlus viivad sihile. Haara ohjad enda kätte ja otsi arenguvõimalusi. Sinu annete, ideede ja enesekindluse juures pole miski võimatu. Asu julgelt tegutsema ja vii oma plaanid ellu. Püüa tegeleda oma huvialadega.

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaljukits iseloomustus | kaljukits naine | kaljukits mees

Jaga kaljukitse 2022 horoskoopi ka sõpradega:


♍ NEITSI – horoskoop 2022. aastaks

Neitsi märgi all sündinud inimesed on väga analüütilised. Nad kipuvad iga teema üle ülemäära mõtlema ja tegema oma järeldused pärast pikka mõtlemisprotsessi ja põhjalikku analüüsi. Neil on ühesuunalised anded. Neitsid on absoluutsed puristid. Nende liiga kriitiline olemus võib saada nende probleemide põhjuseks, kuid muidu on nad intelligentsed ja head otsustajad.

tähtkuju neitsi

Neitsi võib loota ka sissetulekute mõõdukat suurenemist. Samas toob 2022. Aasta kaasa ka hulgaliselt väljaminekuid. Suuremad kulutused on seotud elamispinna, remonditööde ja tehnikaga. Kõigis ettevõtmistes tasuks pöörata erilist tähelepanu hindadele, et kulutused üle pea ei kasvaks.

Ootab ees huvitav aasta, mis pakub talle hulgaliselt võimalusi oma oskusi rakendada. 2022. aasta tuleb ühteaegu lennukas ja võimalusterohke. Loomingulised ja ka praktilisemat laadi ettevõtmised pakuvad tõelist naudingut ja võimaldavad nelja seina vahelt välja pääseda ja end pisut liigutada.


Koduses elus on oodata tegusaid aegu. Neitsi on meelsasti teistele abiks, toetades eriti neid, kel parasjaguraske. Ta aitab nii vanemaid kui nooremaid. Ta on suurepärane kuulaja ja nõuandja ning teised oskavad neid omadusi hinnata temas.

Tööasjus ootab neitsit ees edukas aasta. Neitsi teotahteline loomus avaldab kahtlemata muljet ning annab talle võimaluse ametialal edasi pürgida. 2022. aasta pakub ihaldatud stabiilsust ning seetõttu suudab ta hiilata mitmel elualal.

Tähelepanu tuleks pöörata oma tervislikule seisukorrale, eriti juhul, kui neitsi üldiselt vähe liigub. Kasu on nii jalutuskäikudest, ujumisest, jalgrattasõidust kui ka mõnes muust sportlikust harrastusest. Seltskondlikus mõttes, liitu mõne spordiklubiga.

Isiklikus elus ootab neitsit ees õnnelik aeg. Suhted teistega on 2022. aastal elus tähtsal kohal ning seda eelkõige romantikavallas. Pealtnäha on ta lõbus ja enesekindel, et sisimas närivaid muresid kipub ta sageli ülemäära suureks puhuma.

Läbisaamine teiste tähtkujudega 2022. aastal:

 • Väga hea: jäär, kaalud, sõnn
 • Kehv: kaljukits, veevalaja, ambur

Horoskoop24 soovitused uueks aastaks: võta asju tõsiselt, ent säilita seejuures positiivne mõtlemine. Püüdle oma eesmärkide poole ja ära jäta midagi juhuse hooleks. Ära unusta, et julge pealehakkamine on pool võitu. Usu endasse ja mine püstipäi edasi.

Loe rohkem edasi: tähtkuju neitsi iseloomustus | neitsi naine | neitsi mees

Jaga neitsi 2022 horoskoopi ka sõpradega:


2022 looma aasta

Kui sa mõtled, mis looma aasta on 2022, siis tea, et Hiina horoskoobi järgi on härja aasta.


Üldse on 2022. aasta meile kõigile suurepärane aeg, et anda endast parim. See on ettevõtlikkuse ja pühendumise aasta ning need, kes haaravad härjal sarvist, võivad nii mõndagi elus saavutada. Ole valmis, ole julge ja mõtle positiivselt. Edu ja õnne! Vaata ka: ja nädala horoskoop.