TIIGER – Hiina horoskoop – tiigri aasta 2022

Tiiger ei armasta kahetseda, vaid talle meeldib kui teised seda teevad. Teda austatakse ja keegi ei julge talle tõde näkku öelda ja isegi kui teda püütakse hävitada, jumaldatakse teda. Mõistlikud inimesed mõtlevad enne kui tegutseksid või ei teeks üldse midagi ja hoiaksid Tiigrit tagasi. Tiiger võib neid katastroofini viia. Tema soov riskida läheb meeletusteni. Raske on vastu panna Tiigri magnetismile, tema loomulik autoriteetsus või õigemini kuninglikkus annab talle teatud prestiiži.

Kui tiigril õnnestub mõelda enne kui tegutseda, võib ta saavutada kõige kõrgemaid edusamme. Samuti mõjuks talle positiivselt see, kui tal jätkuks püsivust ära kuulata teiste nõuandeid. Äge, ohjeldamatu, võitlushimuline – on võimeline teatud eesmärgi heaks oma elu pühendama. Tiiger on kangekaelne ja alati kellegagi konfliktis. Väikeste asjade suhtes egoist, kuid suurte tegude puhul omakasupüüdmatu. Tänu oma piiratud silmaringile ei usalda kedagi. Tiiger läheb alati otse, põlates kehtestatud reegleid. Paradoks seisneb selles, et ta võib otsuse langetamiseks peatuda momendil kui on juba hilja.


Tiiger võib olla juht või liider. Temast võib isegi ohtlik gangster saada. Ta armastab kõiki elukutseid, mis on seotud riskiga. Sama kehtib ka Tiiger naise kohta, kes pakub välja uusi ideid ja kes on valmis võitlema tõekspidamiste vastu, et saavutada teatud õigusi.

Tiiger ei ole rahast otseselt huvitatud, kuid võib saada väga rikkaks. See on inimene harukordse saatusega ja satub tihti ootamatutesse situatsioonidesse. Tegelikkuses on see riiukukk tundlik ja kaldub sügavatesse kõhklustesse. Naine Tiigril on ees palju seiklusi, mis sageli võivad kurvalt lõppeda. Ta on võimeline kiindunult armastama, on kirglik, kuid saab harva tunda õnnelikku armastust.

Elu esimene faas on Tiigril rahulik ja raskusteta. Teine kirglik. Tal tuleb lahendada mitmesuguseid probleeme – rahalisi ja perekondlike. Mitte ühtegi neist raskustest ei õnnestu tal vältida. Kui need pole targalt lahendatud, võivad nad kahjustada elu kolmandat faasi, mis talle lõpuks rahu peaks tooma, kui ta selleni elab.

Tiigri elu võib olla ka hoopis teistsugune, sõltuvalt sellest, kas ta sündis päeval või öösel. Öösel, peamiselt kesköö ajal, sündinud Tiigri elu on hoopis ohutum ja tunduvalt rahulikum kui sellel, kes on sündinud pärast päikesetõusu. Päeval sündinud Tiigri elu kujuneb kirglikuks ja on täis pidevat hädaohtu. Nii või teisiti, kuid Tiiger ei saa iial tunda igavust. Vahetpidamatu riskeerimine viib selleni, et ta paneb alati kaalule oma elu ja tihti ei suregi ta loomulikku surma. Samas on ta õnnelik inimene. Mitte kellelgi pole nii head õnne kui temal.


Hiina horoskoobi loomaaasta TIIGER, kui oled sündinud aastal 2022, 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1932.

Tiigri aastal sündinud kuulsad inimesed

Drake, Lady Gaga, Lindsay Lohan, Demi Moore, Victoria Beckham, Leonardo Dicaprio, Jay Leno, Lil Kim, Jim Carrey, Steve Carell, Rosie O’Donnell, Alanis Morissette, Robert Pattinson, Shawn Mendes, Jaden Smith, Khalid, Bradley Cooper, Jimmy Fallon.