ROTT – Hiina horoskoop

Rott on sündinud agressiivsuse ja võluvuse märgi all. Esimesel pilgul tundub ta rahuliku ja lõbusana. Ärge uskuge seda! Selle väliskesta all peitub igavene rahutus, närvilisus ja süstemaatiline agressiivsus. Targem on talle järele anda kui ärritada tema närvilisust, rahutut ja koleerilist iseloomu. See väike röövloom võib tekitada hämmeldust ja segadust.

Rott armastab endale ise raskusi luua, tihti on ta maniakaalsuseni pedantne. Igal juhul toriseja. Rott armastab vaielda sõpradega, klatšib meelsasti ega põlga ära keelepeksu. Seepärast on tal rohkem tuttavaid kui tõelisi sõpru. Võib-olla on see sellest, et kellelgi pole temasse usku. Ta on kinnine ega kõnele enda asjadest, hoides oma mured enda teada. Rott on kasuahne – kogu oma elu tahab ta kõigest kasu saada: vanematelt, sõpradelt, tuttavatelt, nii oma kui võõrast raha. Himukana ei oska ega taha ta endale midagi keelata. Ta kardab alati mitte omada hädavajalikku. Kuigi ta elab olevikus, mõtleb kogu aeg sellele, kuidas oma vanaduspäevi kindlustada. Naine rott püüab samadel põhjustel kuhjata oma kappidesse mittevajalikke tagavarasid. Nimelt temasuguseid võib leida allahinnatud kaupade ostjate hulgas, ostes kuhjaga tarbetuid esemeid kokku, põhjendades seda kasuliku “äri” ajamisega.


Rott on suure ettekujutusvõimega. Enamasti on ta tähelepanu vääriv kriitik, kelle nõuandeid on mõistlik kuulata. Rottidele võib see paheks muutuda ja neist ohtlikud hävitajad teha, kes hakkavad lõhkuma iseenda rahulduseks. Kuigi jääb Rott ausaks. Ta võib oma ettevõtmistes lõpuni minna ka siis kui läbikukkumine on silmnähtav. Kui ta suudaks üle saada igavesest rahulolematusest, õnnestuks tal edasi jõuda. Igal juhul eelistab Rott oma kavalusega paremini elada kui mõned oma tööga ja meelsasti teenib ta oma eluks vajaliku teiste higi arvelt. Halvimal juhul võib temast saada geniaalne parasiit või liigkasuvõtja. Mõningane laiskus ja kindlustunne lubab Rottidel saada eeskujulikeks ametnikeks. Nad võivad edasi jõuda poliitikas ja kunstis. Rotil on kalduvusi pigem vaimsele kui füüsilisele tööle. Kahjuks kulutab ta raha, mille kokku ajab koheselt. Ta ei ütle enesele millestki ära ja kui ta kellelegi laenab, siis ainult intressidega. Kõigele vaatamata on Rott sentimentaalne ja võimeline suureks helduseks selle suhtes, keda armastab. Isegi siis kui viimane ei vasta samaga.

Rotil on õnnelik lapsepõlv ja muretu noorus. Teine faas tema elust võib olla küllalt rahutu. Ta kaotab kogu oma varanduse ebaõnnestunud tehingu pärast või oma elu sentimentaalsuse tagajärjel. Kolmas osa on mugav ja vanadus on rahulik. Roti saavutus sõltub sellest, kas ta on sündinud talvel või suvel. Suvel on aidad täis, talvel seevastu tuleb tal toidu otsimiseks välja minna. Ta peab hoolitsema tagavarade eest. Selline jaht võib teda vangi viia või tema elu hädaohtu seada. Tihti lõpetavad talvel sündinud Rotid oma elu õnnetusjuhtumi läbi.


Hiina horoskoobi loomaaasta ROTT, kui oled sündinud aastal 2020, 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1934.

Roti aastal sündinud kuulsad inimesed

Ben Affleck, Scarlett Johanssen, Hilary Duff, George Washington, Hugh Grant, Jenny McCarthy, Notorious B.I.G., Ashlee Simpson, Jude Law, Carmen Electra, Shaquille O’Neal, Katy Perry, Lebron James, Khloe Kardashian, Calvin Harris, Mark Zuckerberg.