MADU – Hiina horoskoop

Kui maol on kristlikes maades halb reputatsioon, siis Aasia maades on see vastupidi. Tihti kummardatakse seal tema tarkust ja võimu. Mees madu on sentimentaalne ja meeldiv, tal on huumorimeelt. Naine madu on ilus ja jõuab tihti edasi tänu oma välimusele. Madu riietub alati suure leidlikkusega ja näib peaaegu alati välja dändilik. Naine Madu põeb täielikku ehete maaniat.

Madu räägib vähe kuid mõtleb palju, suujuures sügavalt. Ta on intellektuaalne filosoof. Madu on väga tark. Samas võib ta ka ilma tarkuseta läbi ajada, kuna tal on tähelepanuväärne intuitsioon. Seda omadust arendades võib Madu kujuneda selgeltnägijaks. Ilmselt tänu sellele usaldab Madu oma tundeid, sümpaatiaid ja arvestab vähe faktide, enda või teiste kogemuste ja nõuannetega. Alati oma ettevõtmiste õnnestumisele häälestatud Madu vihkab ebaõnne. Olgugi loomult rahulik, on tema otsused välkkiired. Ta pöörab maa ja taeva pahupidi, et jõuda seatud eesmärgini. Ta ei armasta appi minna aga kui ta on otsustanud kedagi aidata, maksab ta harva rahas, hoopis sagedamini iseendaga. Kahjuks langeb ta tihti äärmusteni ja riskeerib oma abivalmidusega väljakannatamatuseks muutuda.


Maol on kalduvusi suurustamiseks. Olles kellelegi teene osutanud, muutub ta nii pealetükkivaks, et see ületab kasu suuruse. Tema instinkt tõukab teda aheldama oma võlglast viimase täielikku liikumatuseni, isegi lämmatamiseni. Seepärast mõelge hästi järele, enne kui nõustute Mao abiga, teil tule sellele mõeldagi. Ta leiab alati raha kui selleks on vajadus. Ta ei võta kunagi laenu, sest ta on nöörija.

See, mis kuulub talle, on tema oma. Kui Madu on enesele partneri valinud, muutub ta armukadedaks ja on seda ka siis, kui enam ise ei armasta. Nii või teisiti, ta mässib end ümber oma kaaslase, ega anna sellele mingit võimalust vabalt liikuda. Tihti on see lihtsalt kapriis. Madudel on kalduvusi sidemeteks väljaspool abielu, mis teeb nende elu keeruliseks. Selliste asjaoludega tuleb Maol võidelda ja kui tal õnnestuks kõik oma tunded perekonnale pühenduda, siis oleks tema harmooniline ja rahulik. Madudel on tavaliselt paljulapselised perekonnad.

Elu kaks esimest faasi mööduvad suhteliselt rahulikult. Ta peab end kaitsma kolmandas faasis – nimelt alles siis võidab tema kirglik ja sentimentaalne iseloom ning seiklushimu. Just siis kui tal võiks olla rahulik vanadus.


Hiina horoskoobi loomaaasta MADU, kui oled sündinud aastal 2025, 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1929.

Mao aastal sündinud kuulsad inimesed

Sarah Jessica Parker, Martha Stewart, Charlie Sheen, John Mayer, Kanye West, Psy, Tom Brady, Chris Brown, Taylor Swift, Tyler Oakley, Dr. Dre, Daniel Radcliffe, Joe Jonas, Bebe Rexha, J.K. Rowling, Chris Rock, Chris Martin, Kerry Washington.