LAMMAS – Hiina horoskoop

Lammas on ennekõike naiselikkuse märk. Artistlik ja kergesti armuv natuur. Need inimesed võiksid olla kõige veetlevamad kui nad oleksid enesekindlad ja optimistlikud. Nad ei ole kunagi rahul oma saatusega. Kapriisidega võivad nad oma kaaslased meeleheiteni viia. Loomult on nad ahvatlejad kuigi nad ise seda ei tunnista. Igasugune distsipliini puudumine, süstemaatiline hilinemine, alaline aja defitsiit – see teeb nad väljakannatamatuks, kuid samal ajal küllaltki meeldivateks, kui see neile vajalik on.


Olles loomult sõltumatud, harjuvad nad igas olukorras kiiresti ja tunnevad end ohutult. Nad on kinnised ja naiselikud, jumaldavad tööd rügada, armastavad et neid juhendatakse, et neist räägitakse. Armastavad alalist askeldamist. Neil on pehme ja meeldiv maneer, kuid nende mõistus on kapriiside kammitsas. Neid kisub fantaasia poole ja üsna tihti satuvad nad religiooni kütke. Nad sõlmivad kiiresti suhteid, armastades neid samas lõhkuda.

Alati kukub nii välja nagu ei oleneks nende elu neist endist, vaid teistest, eriti juhusest. Nad oskavad oma kaaslasi segadusse viia. Nad teevad näo nagu kamandaksid, kuid on loodud ise kuuletuma.

Ande puhul võib temast saada kunstnik. Nad unistavad rahulikust elust, edukast abielust, võimalusest määrida end mõnele heasüdamlikule kaela, armastavad elada rikaste vanemate juures. Nad on vormitud kurtisaanide taignast, kuid neist võivad saada suured kirjanikud ja arstid. Ka isiklikus elus tuleb ette palju sekeldusi.

Lammas ei ole ülemuse tüüpi, kuid on sageli ülemuse asendamatu parem käsi. Lammas on distsiplineerimatu.


Hiina horoskoobi loomaaasta LAMMAS, kui oled sündinud aastal 2027, 2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1927.

Lamba aastal sündinud kuulsad inimesed

Lin-Manuel Miranda, Pamela Anderson, Pink, Heath Ledger, Nicole Kidman, Ludacris, Robert DeNiro, Kate Hudson, Mel Gibson, Kurt Cobain, Johnny Depp, Kevin Hart, Kourtney Kardashian, Adam Levine, Flo Rida, Ne-Yo, Ed Sheeran, Travis Scott, Julia Roberts, Jimmy Kimmel, Will Ferrell, R. Kelly, David Guetta.