KUKK – Hiina horoskoop

Kuke märgi all sündinud on vastuolude inimesed. Nad on unistajad kes võtavad iseennast tõsiselt. Nad on suurustajad, hooplejad ja kiidukuked, kes armastavad meelitusi. Armastuse alal on nad ületamatud. Soost sõltumata on kukk erootika meister. Kui Kuke elust puudub armastus, puudub tal kõik.

Kukk ei oleks Kukk kui ta ei räägi alati suud puhtaks. Selle omaduse tõttu kannatab ta ise kõige enam, sest vähesed inimesed peavad lugu “tõepanusest”. Kuke nokalöögid on täpsed ja teevad haiget. Seepärast diplomaadi elukutse valik ei oleks Kuke seisukohalt kõige parem võimalus.


Kukk armastab rääkida otsekoheselt ja näib mõnikord agressiivsena ning toorena. Ta räägib tõepoolest seda, mida mõtleb ja mõtleb otsekoheselt. Kahjuks kaldub see avameelsus kergesti egoismile. Talle on absoluutselt ükskõik mida tunnevad või arvad teised. Selline seisukoht sulgeb tal tee igasugusele diplomaatilistele karjäärile. Kõik, kuni ta olemuseni, on väline. Kukk armastab olla tähelepandud, talle meeldib silmatorkavalt riietuda. Kukele näib, et tal on alati õigus ja ta on alati teadlik oma tegudest. Ta ei usalda kedagi ja loodab kõiges vaid iseendale. Sellele vaatamata on ta lahke nõuandja. Väliselt on Kukel kalduvusi seiklushimule ja ta tundub hulljulgena. Ärge uskuge seda, tegelikult on ta täidetud lihtsalt absurdsete ja teostamatute ettevõtmistega. Ta tahab hüpata üle oma varju.

Kukk armastab unistada, fantaseerida ning pole võimeline improviseerima. Kukk pole arg, ta võib olla väga julge ja mehine kui see on vajalik. Nii julge, et on võimeline eluga riskeerides naeratama. Olemuselt kelkija, räägib ta alati rohkem kui teeb. Ta on meeldiv nii seltskonnas kui intiimelus. Ta pühendab end tervenisti tööle. Ta tahab alati rohkem kui on suuteline ja võtab ette ülejõu käivaid töid. Kui Kukk ei jõua ettevõtmist, kuhu on läinud kogu tema energia, lõpuni viia, on ta väga pettunud. Ta on tõeliselt aktiivne.

Raha ei jookse talle ilma vaevata noka vahele. Ta peab tööd tegema, et oma elu kindlustada ja kui olukord on sobiv, võib ka rikastuda. Tal on võime raha leida ka kõige ebasobivamates tingimustes. Kui Kukk lubab endale unistamist ja laisklemist, nagu see talle omane on, võib temast saada üks neist naeruväärsetest filosoofidest, kes tuhnivad prügimäel. Kukel on soodumus töötada ametitel, kus on vaja suhelda inimestega. Ta armastab olla nähtaval. Olemuselt pillaja, raiskab ta kõik, mis on teeninud. Tänu oma liigsele unistamisele on ta sageli laostumise või katastroofi äärel. Tal ei saa iial olema säästusid.

Ka armastuses tuleb tal palju korda saata, et võita ja leida armastatu tundeid. Tihti tuleb tal armastuses pettuda, kuna väljavalitu ei osutu selleks, keda ta oma ettekujutustes oli enesele vääriliseks pidanud. Kõigele vaatamata on ta alati siiras. Mees Kukk armastab olla selliste naiste seltskonnas, kelle seas ta võib silma paista, olla armastusväärne ja kurameerida. Nais Kukk armastab teiste naiste seltskonda ja neid elukutseid, mis talle seltskondliku positsiooni kindlustavad.

Elu kõigi kolme faasi jooksul näeb Kukk rahalistes ja sentimentaalsetes suhetes nii õnne kui ka ebaõnne. Ta läbib tee vaesusest rikkuseni, ideaalsest armastusest kuni kõige autumate perekondlike suhete ja probleemideni. Vanaduspäevad saavad tal olema õnnelikud. Rahvatarkus ütleb, et elu Kukega on väljakannatamatu.


Hiina horoskoobi loomaaasta KUKK, kui oled sündinud aastal 2029, 2017, 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1925.

Kuke aastal sündinud kuulsad inimesed

Beyonce, Jay-Z, Paris Hilton, Britney Spears, Jennifer Lopez, Matthew McConaughey, Gwen Stefani, Marilyn Manson, Diddy, Anna Kournikova, Jessica Alba, Kate Middleton, Serena Williams, Ivanka Trump, Jennifer Hudson, Casey Neistat, Ariana Grande, Jack Black.