KOER – Hiina horoskoop

Koer on igavesti murelik, igavesti kaitsele mõtlev, mitte kunagi puhkav, alati valvel – tema ülesanne on kaitsta. Koer on kinnine, väljendab oma tundeid vaid siis, kui see on hädavajalik. Äärmiselt kangekaelne, teeb mida tahab. Tihti küüniline, teda kardetakse tema ebameeldivate ja teravate märkuste pärast. Koeral on tendents uppuda detailidesse, kritiseerida põhjusega ja põhjuseta, otsida kõikjalt puudusi. Tegelikult on ta pessimist, kes ei oota elult midagi. Ebaõigluse vastu reageerib alati mentaalne, kuid näib küllaltki külmana. See on vaid petlik välimus, ta kaitseb end kogu aeg millegi eest ja puudustele, võib kõige õilsamad jooned omistada Koerale. Ta on ustav, aus, tal sügav kohusetunne. Muide ta ei kannata kui teised seda teevad. Ta kõne on banaalne, Koer tark ja keegi ei oska mõelda ja kuulata nii nagu Koer. Koer kutsub esile usaldusliku tunde ja see on õigustatud. Ta teeb kõik võimaliku teiste heaks ja tema truudus võib olla püsiv.


Üldiselt inimesed arvestavad temaga ja nad teevad õieti, ta on selle ära teeninud. Kogu maailmas on õigluse tšempioniks olnud Koer. Igasugune ebaõiglus vapustab Koera ja ta ei tunne puhkust enne kui on teinud kõik, et seda võita. Koer kannatab avariide, sõdade, tööpuuduse pärast, kannatab näljahäda pärast maailmas, kannatab selle pärast mis on ja mis tuleb. Õnneks astub Koer välja rumalate ettevõtmiste vastu. Tänu oma püsivusele võidab ta alati. Ta on filosoof, materjalist, inimene vasakpoolsete vaadetega, kes pole huvitatud rahast. Koer on helde ja omakasupüüdmatu. Olgu ta tõukoer või krants – ikka saab ta kergelt läbi, ilma materiaalse komfordita. Isegi kui ta seda omab, pole tal maitset luksusele. Kui Koer vajab raha, leiab ta selle alati teistest kergemini.

Lojaalne Koer on hea ülemus tööstuses, vaimulik ja kasvataja. Koer oskab juhtida inimesi kui see on vajalik. Suured rahvad oleksid olnud mõistlikud kui nende eesotsas olnuksid Koera märgiga inimesed. Koer on aus ka armastuses. Kogu elu jooksul tuleb tal tegeleda sentimentaalsete probleemidega. Muide, ta kutsub need ise oma ebastabiilse ja rahutu vaimuga esile.

Elu kolm faasi kulgevad ebastabiilsuse märgi all. Rahutu lapsepõlv, raske noorus, küllastunud keskiga ja pessimism eelseisva töö suhtes, vanadus täis kahetsust tegemata töödest. Päeval sündinud Koer on öösel sündinud Koerast rahulikum. Teadupärast tuleb Koeral öösiti maja valvata, kogu aeg lahinguvalmis olla, et kutsumata külalisi eemale peletada. Ühesõnaga – koera elu!


Hiina horoskoobi loomaaasta KOER, kui oled sündinud aastal 2030, 2018, 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1924.

Koera aastal sündinud kuulsad inimesed

Madonna, Justin Bieber, Nicki Minaj, Lil Wayne, Vince Vaughn, Catherine Zeta-Jones, Bill Clinton, Kid Rock, Michael Jackson, Matt Damon, George W. Bush, Donald Trump, Melania Trump, Mariah Carey, Matt Damon, Priyanka Chopra, Adam Lambert.