HOBUNE – Hiina horoskoop

Hobune on kena välimusega. Ta oskab maitsekalt riietuda, armastab etendusi, kontserte, kogunemisi, spordivõistlusi – ühesõnaga kõike, kuhu koguneb rahvast. Teeb tihti edusamme spordis. Hobusele tehakse tihti komplimente. Lõbus, jutukas, sümpaatne ja populaarne. Võib edasi jõuda poliitikas, mis toob talle suurt rahuldust. Samuti armastab ta pidada kõnesid ja see õnnestub tal kerge vaevaga. Tema kiire taip püüab inimeste mõtteid enne kui need jõuavad end väljendada.

Hobune on andekas igal alal. Tal on osavad käed ja taiplik meel. Hobune on nõrk olevus. Ta läheb kergesti endast välja, tänu millele kaotab oma osavuse. Need, kes tema vihapurske tunnistajaks olnud, ei usalda teda enam. Hobune on egoist. Ta tallab need, kes on ta teel, ilma südametunnistuse piinadeta jalge alla.


Egotsentriline Hobune on kõige enam huvitatud oma probleemidest ja iseendast. Ka siis kui asub kaasinimese kaitsmise positsioonile. Ta on väga sõltumatu, teeb alati seda, mis pähe tuleb ja mitte kunagi ei kuula nõuandeid. Talle tuleb kasuks kui lahkub noorelt perekonnast, et alustada oma elu. Perekondlik kodukolde vaim mõjub talle negatiivselt. Loonud oma perekonna, on ta lausa haiglaselt selle küljest kinni. Kui ta lahkub või sureb, siis laguneb ta perekond nagu kaardimajake.

Tema tegevus on alati viljakas. Hobune, töötegija, kes oskab mõistlikult rahaga ringi käia, võib olla hea finantsist. Kahjuks vahelduvad ta tujud tihti, ta väsib kiiresti oma ettevõtmistest, ükskõik mis see siis ka poleks – elukutse, ettevõtmised või armastus. Vaatamata sellele alustab ta uuesti samasuguse edu ja kangekaelsusega. Ta on võimekas kõigil elualadel, mis ei nõua temalt üksiolemist või mõtisklust. Ta peab tingimata olema inimestest ümbritsetud, olema tunnustatud ja kuulma meelitusi. Suhetes teise sugupoolega on Hobune nõrk, ta on niivõrd kirglik, et ta muutub kõige ülejäänu suhtes osavõtmatuks. Seepärast, vaatamata tema suurtele annetele, ei lähe ta elu kõige paremini. Suutes ületada oma auahnust ja kirge, võib ta elada õnnelikult ja jõuda kaugele.

Esimese ja teine elu faas on Hobuse jaoks väga keerulised. Ta jätab vanematekodu ja see toob kaasa teatud häired. Elu sentimentaalne osa ei möödu seiklusteta. Kolmas faas seevastu tuleb rahulik. Ta kannab endas võimet, mis paneb teisi teda austama.


Hiina horoskoobi loomaaasta HOBUNE, kui oled sündinud aastal 2026, 2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1928.

Hobuse aastal sündinud kuulsad inimesed

Oprah Winfrey, Emma Roberts, Ashton Kutcher, Janet Jackson, Cindy Crawford, Paul McCartney, Adam Sandler, Denzel Washington, Clint Eastwood, Mark Twain, Salma Hayek, Usher, Emma Watson, Kobe Bryant, John Legend, Jennifer Lawrence, The Weeknd, Liam Hemsworth, Kristin Stewart, John Travolta, Denzel Washington.