HÄRG – Hiina horoskoop

Härg on kannatlik ja vaikiv, kinnine ja aeglane, täpne ja metoodiline. Härg peidab oma teatud mõttes jämedakoelise naha all originaalset mõistust. Tal on annet kutsuda esile avameelsust, mis on üks tema edu trumpe. Ta on endassetõmbunud ja võib-olla seepärast armastabki üksindust. Härg on sageli patriootlik või usklik ja seepärast langeb tihti kriitika ohvriks. Vaikse väliskesta alla varjub sageli tugev koleerik. Parem kui keegi talle vastu ei seisata – võib muutuda ohtlikuks.


Tasakaalukuse all on varjul kangekaelsus. Härg vihkab oma ettevõtmiste ebaõnnestumist. Parem on temaga teel mitte kohtuda ja ta plaanidele mitte vastu seista – ta ei halasta ja võib olla väga julm. Seepärast läheb ta alati edasi ja miski ei suuda teda peatada. Härg on ülemus ja juhataja. Olgugi, et ta on kinnine, kuid viimases hädas võib ka tema jutukaks muutuda. Härg vihkab uuendusi, mis segavad tema rahu. Ta on üks neist, kes naerab välja Picasso, uusima jazzi, miniseelikud ning pikad juuksed ega kannata kui keegi tema perekonnaliikmetest või tuttavatest tunnustab neid. Ta on väga võimuahne. Tema elus mängib suurt rolli perekond.

Ta on tööloom, kes loob heaolu kodustele. Härg on rikkuse märk oma perekonnale. Kodus on tema tegevus kasutoov tingimusel, kui ta töötab isikliku kasu huvides või enesele. Tänu oma osavatele kätele võib ta saada heaks kirurgiks, kuid tema peamine kutsumus on põllumajandus või sellega seonduv. Ta peaks vältima tööd, mis on seotud kaubandusega, kuna tal on väga raske inimestega suhelda. Kõige parem oleks kui ta ei valiks enesele elukutset, mis on seotud reisimisega, vastasel juhul kaotab ta tasakaalu ja tervise.

Härg naisel on kõige targem koduseks jääda, sest ta on lihtsalt hea perenaine. Kahjuks on Härg harva mõistetud oma ringkonnas. Sellele vaatamata armastab ta oma perekonda ja on uhke oma laste üle. Härg nõuab tunnustust ja ta kasvatab oma lapsi karmilt. Selline materialistlik suhtumine võib olla isegi abielu ebaõnnestumise põhjuseks. Härg ei ole oma mehele või naisele armukade, kuid armukadetseb oma õigusi, kuna teise sugupoole truudus on ka üks tema õigustustest, siis vahel võib ka põhjuseta tulla suuri lahkhelisid tema elus. Ise on ta sentimentaalne ja truu.

Lapsepõlv ja noorus mööduvad ilma eriliste kokkupõrgeteta. Elu teises osas võib tunda ta abielu ebaõnne. Elu teises faasis võib tekkida oht, et tema ükskõiksus ei pea vastu ja ta katsetab otsida kusagilt mujalt. Sellisel juhul saab teile osaks antipaatne positsioon, kusjuures teda ümbritsevad pööravad tema vastu. Elu kolmandas faasis astub ta vastamisi suurte raskustega, kuid ta suudab need ületada ja tema vanaduspäevad kulgevad rahulikult. Härg, kes on sündinud talvel – on õnnelikum, ta peab vähem põllul tööd tegema. Sündinud suvel, tuleb tal aastaringselt visalt tööga maadlema. Härg on arukas kui ka kuldsete kätega.


Hiina horoskoobi loomaaasta HÄRG, kui oled sündinud aastal 2021, 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1933.

Härja aastal sündinud kuulsad inimesed

George Clooney, Heidi Klum, Barack Obama, Victoria Beckham, Tori Spelling, Jack Nicholson, Tyra Banks, Aaron Carter, Kate Moss, Malcolm X, Kylie Jenner, Bella Thorne, Bruno Mars, Anna Kendrick, Lana Del Ray, Chrissy Teigen, Amanda Seyfried.