DRAAKON – Hiina horoskoop – draakoni aasta 2024

Draakon on täis tervist, elujõudu ja aktiivsust. Puhas nagu kuld, puutumatu. Ta pole võimeline alatusteks, pahasoovilikkuseks ega kõige elementaarsemaks diplomaatilisuseks. Kuigi ta pole naiivne, on ta erakordselt usaldav, teda võib alati tunnetega ära osta. Draakon muretseb palju ja põhjuseta. Tema täiuslikkus teeb ta nõudlikuks teiste ja iseenda suhtes. Ta on täpne, nõuab palju kuid ka ise ei anna mitte vähe. Ärrituv ja kangekaelne Draakon armastab kisada, kuid sõnad ületavad tihti ta mõtteid. Olgu ta arvamused head või mitte, ta nõuab alati, et temaga arvestatakse. Ta on alati hea nõuandja.


Olles ohjeldamatu entusiast, süttib ta kergesti. Ta on uhke. See on põhjendatud, kuna Draakon on võimeline kõigeks – tark, vaba, kindel, helde. Seepärast kuuletutakse talle ja ta kasutab oma võimu. Kogu elu jooksul ei kannata Draakon puudust. Ta võib edasi jõuda mistahes elualal. Kas ta valib kunstniku, vaimuliku, sõjaväelase, meediku või poliitiku elukutse – ta paistab silma. Draakon võib ennast pühendada suurtele tegudele ja alati saavutab ta edu. Draakon on võitlejate tõugu. Armastades on Draakon sageli armastatu, armastades ise harva. Ta ei saa kunagi tunda armastuses pettumust ega ebaõnne. Samas võib ta ise olla armudraama põhjustaks. Draakon naised omavad suurt edu ja neile tehakse tihti abieluettepanekuid. Draakonitel pole kalduvust varajasele abielule ja nad jäävad tihti vallalisteks. Neile meeldib vaba olla ja nad saavad väga hästi endaga hakkama. Üksinduses on nad õnnelikumad.

Mõningaid raskusi tunneb Draakon oma elu esimeses faasis, kuna ta nõuab palju oma lähedastelt, arvatavasti hakkab ta rangelt oma vanemate üle kohut mõistma. Tema artistlik temperament kutsub esile probleeme teises faasis. Ta arvab, et teda tema ringkonnas ei mõisteta. Tegelikult ollakse temast vaimustuses. Tema ebaõnnestumised on sama väikesed kui suured on ta edusammud. Igal juhul saab Draakoni elu olema õnnelik, isegi siis, kui ta ise enesele sellest aru ei anna. Alles oma elu kolmandas faasis saavutab Draakon selle, mida ta soovib. Draakon – see on õnnemärk, kõige suurema jõu märk, mis sümboliseerib elu ja kasvu. Draakon toob majja 4 hobust rikkuse, headuse, harmoonia ja pika ea.

Kuid igal medalil on teine külg. Kui tundub et Draakonil kõik teistest paremini õnnestub, siis ei tohi unustada, et loob palju illusioone. Draakon hiilgab rahulikult iga päev ja tema sära on ohutu. Ta pole võimeline pimestama ja tema tugev isiksus vaid näilikkus. Tegelikkuses seda ei eksisteeri. Draakon on paraadlik olevus, väljamõeldud persoon, midagi sarnast karnevalimaskile. Rahulik ja võimas. Vajaduse korral tuld, kulda ja vett purskav.


Hiina horoskoobi loomaaasta DRAAKON, kui oled sündinud aastal 2024, 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1930.

Draakoni aastal sündinud kuulsad inimesed

Adele, Michelle Obama, Reese Witherspoon, Orlando Bloom, Eva Mendes, John Lennon, Martin Luther King, Ja Rule, Shane Dawson, Vanessa Hudgens, Stephen Curry, Emma Stone, Sandra Bullock, Wendy Williams, Sarah Palin, Wanda Sykes, Stephen Colbert.