AHV – Hiina horoskoop

Ahv armastab suhelda ja jätab mulje, nagu saaks ta läbi kõigi märkidega. Ahv on kaval, tal on huumorimeelt, vahetevahel ka teravat mõistust. Kahjuks on see leplikkus teiste märkidega vaid taktika. Ahv on väga omakasupüüdlik, lõbus, armastusväärne, isegi abivalmis – nii peidab ta oma arvamuse välise sõbralikkuse taha. Ahv on intellektuaalne, tema teadmishimu on hiigelsuur. Ta on palju lugenud, teab palju ja on kursis kõigega, mis sünnib maailmas. Ta on hästi kasvatatud ja haritud. Tal on niivõrd hea mälu, et on võimeline meeles pidama isegi väiksemagi pisiasja, mida on näinud, lugenud või kuulnud. Muide mälu on talle hädavajalik, kuna ta on väga lohakas. Äärmusteni leidlik ja originaalne. Ahv on võimeline ka kõige keerulisemaid probleeme kiiresti lahendama. Kui tal aga ei õnnestu kavandatud tegevust kohe alustada, jätab ta selle tegemata, proovimatagi, seda hiljem teha.


Olles väga suur diplomaat ja kaval isiksus, on ta võimeline end välja keerutama ja kõige keerulisemast situatsioonist. Sõltumatu ja individuaalne, talle ei saa midagi peale suruda. Tema teeb ise valiku. Ta pole eriti väiklane, valetab mõtlematult kui see on vajalik. Ta võib teha halba kui kindel karistamatuses. Oma valedega jääb harva vahele. Mõned Ahvid võivad minna isegi vargusteni ja kui nad pole vargad, on siiski valetajad. Mida ta ka ei teeks, keegi ei suuda tema peale vihastada. Temas on palju veetlust, kuid ka oskust valetada. Lühidalt öeldes on Ahv karjerist. Ja tal on õigus kui teda saadab edu. Tõepoolest, vaatamata oma negatiivsetele iseloomujoontele, otsitakse võimalust temaga suhtlemiseks tema mõistuse ja teravameelsuse pärast. Suures suures mastaabis osav tegutseja, kaval finantsoperatsioonides – tänu nendele omadustele on Ahv hea koostööline kõigil elualadel, mis nõuavad kiiret taipu ja vahel isegi vähest südametunnistust. Ahv võib edasi jõuda kõigil elualadel. Ta võib kõike katsetada, kõike endale lubada, eriti siis, kui tal on kõrgem haridus. Ta saavutab tihti kuulsust kui tal on võimalik talitada oma äranägemise järgi. Hoiduda tuleks tal aga erilisest sõnaohtrusest, mis võib inimesi tülitada. Vaatamata mõningatele finantsilistele raskustele, saavutab Ahv hea seisukoha.

Armastuses ta õnne ei leia. Ta süttib kergesti, kuid lahtub sama kergelt ja hakkab uut armastust otsima. Ta on ebastabiilne tüüp. Olgugi kirglik, jahtub ta siiski kiiresti. Meeleheitest päästab teda hea huumorimeel. Ta oskab oma ebaõnnestumiste üle naerda ja võtta neist õppust rohkem kui keegi teine.

Kes ka ei oleks tema abikaasa, Ahvil on kalduvus paljulapselisusele. Esimene faas elust on õnnelik. Teine segane ja tema plaanid lõpevad sageli krahhiga. Kolmas on rahulik, kuid tal tuleb vanadus üksi veeta. Ta sureb perekonnast kaugel ja pole välistatud, et õnnetut surma.


Hiina horoskoobi loomaaasta AHV, kui oled sündinud aastal 2028, 2016, 2004, 1992, 1980, 1968, 1956, 1944, 1932, 1926.

Ahvi aastal sündinud kuulsad inimesed

Jennifer Aniston, Kim Kardashian, Karlie Kloss, Miley Cyrus, Demi Lovato, Justin Timberlake, Jessica Simpson, Christina Aguilera, Rachael Ray, Owen Wilson, Ashanti, Rod Stewart, Pitbull, Alicia Keys, Macaulay Culkin, Will Smith, Daniel Craig, Celine Dion, Tom Hanks, Carrie Fisher, Anthony Bourdain.